logo_slovaktual_upravene
Plastová a hliníková okna nejvyšší kvality


gservis_logo

Jsme partneři společnosti Gservis
Váš rodinný dům si můžete vybrat ze široké nabídky 950 projektů na www.vybersidum.cz


Rozsah dodávky a montáže

Rozsah dodávky a montáže pro typové domy cenově limitované

  • Dodávka na klíč od horní hrany základové desky

Dodávka na klíč od horní hrany základové desky či stropu sklepa (pokud není dohodnuto jinak) obsahuje dodávku a montáž obvodových stěn a příček, které jsou osazeny okny a vchodovými dveřmi. Povrchy jsou z vnitřní strany dokončeny „vyšpachtlovaným" sádrokartonovým systémem. Z vnějšku je použito fasádního systému s tenkovrstvou omítkou.
Krytina v základní nabítdce - šindel. Za příplatek je možno použít i taškovou krytinu např. Bramac, KM Beta apod. Dodávka obsahuje žlaby a svody s vyvedením nad terén v úrovni přízemí. Venkovní přesahy střechy jsou obedněny palubkami včetně nátěru.
Okna jsou plastová zasklená izolačními trojskly. Jsou osazeny vnitřními parapety s povrchem v barvě bílé a vnější parapety hliníkové či jiné srovnatelné kvality. Podlahy v přízemí i v podkroví jsou suché, nebo betonové s krytinou - plovoucími podlahami (cenově limitované), v koupelnách a WC s dlažbou (cenově limitovanou).

V koupelně jsou použity cenově limitované obklady do výše min. 2 m. Domy jsou osazeny sanitární technikou, bateriemi, umyvadlem, WC, sprchovým koutem nebo vanou a dřezovou baterií v kuchyni. Kuchyňská linka není předmětem dodávky (pouze na přání za příplatek). Všechny tyto prvky jsou cenově limitované. Výběr dražších materiálů a dodávek je možný za příplatek.
V domech jsou provedeny rozvody el. instalace vč. vypínačů, zásuvek, bez svítidel.
Topení se předpokládá el. přímotopy. Na přání je možné dodat za příplatek i jiné topné systémy. V některých objektech je možno za příplatek instalovat komín, event. krb či krbová kamna.

  • Provedení domu - zvenčí dokončeného

Dodávka domu zvenčí dokončeného obsahuje kompletní dodávku a montáž vnějších a vnitřních stěn, konstrukci stropu a střechy, krytiny, klempířských konstrukcí, vnějších oken a vchodových dveří a minimálně spodní vrstvu fasády. Sádrokartony a sádrovláknité desky jsou vyšpachtlovány v provedení jakosti Q2. Cena neobsahuje veškeré instalace, úpravu povrchů, vnitřní dveře a ev. definitivní schodiště.